Ana Sayfa İçin Tıklayınız Ek Sayfa Sistemi OfoSoft Web Tasarım Hakkımızda
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Astroloji | Oyun | S.S.S.
Firmanızı Ekleyin Telefon Rehberi Nöbetçi Eczaneler Link Bankası Harita Servisi Ulusal Gazete Manşetleri Sivas Dışındaki Sivaslı Firmalar
Sivasımız Gezi Rehberi

OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
13 + 5 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları
Özlem Olmazlara Olurumdun 05.12.2011
ÖzlemAtalar Özlem Atalar
AbdülkadirSELVİ Abdülkadir SELVİ
FikretTemel Fikret Temel
HakanTopuzoğlu Hakan Topuzoğlu
SedaBilici Seda Bilici
ZeynepÖz Zeynep Öz


Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği

OfoSoft Web TasarımSinemalarda Ne Var?
OfoSoft Web TasarımAnketimiz
İşinizden memnun musunuz?
Hayır
%27,8
OfoSoft
Evet
%33,0
OfoSoft
Ne evet ne hayır
%8,41
OfoSoft
İşsizim
%30,7
OfoSoft
Toplam Oy : 309
    Tüm Anketler


OfoSoft Web Tasarımİstatistikler
OfoSoft Web Tasarım
Aktif Ziyaretçi
: 18
OfoSoft Web Tasarım
Bugün Tekil
: 621
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Haber
: 5742
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Firma
: 1159
OfoSoft Web Tasarım
Onaylanacak
: 21
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Üye
: 507
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Dosya
: 6
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Döküman
: 184
OfoSoft Web Tasarım
Toplam İlan
: 2
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Ürün
: 0
 Hakkımızda
Gittikçe küçülen ve küreselleşen dünyada her kuruluş ve birey artık bilgiye anında erişebilmektedir. Bu sistemin dışında kalmak, firmalar ve markalar için ise gerçekten çok büyük bir kayıp. Rekabet koşullarının gittikçe zorlaştığı ve yenilendiği iş dünyasında kurumsal kimlik ve marka oluşturulması ise bugün firmaların en önemli kararlarını oluşturuyor. Kurumsal kimliğiniz ve markalarınız gerektiğinde yenilenmelidir. Bu yüzden yeni nesil teknolojiden yana olan SivasRehberim?in sunduğu hizmetlerden faydalanmak firmanız ve markanız için kaçınılmazdır.
 
2001 yılında; teknik lise Bilgisayar Teknolojileri Bölümü ögrencisinin geleceğe dönük hedefleri doğrultusunda proje hayal etmiş olduğuSivasRehberimmarkası 2008 yılında kurumların bilişim alanındaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek amacı ile hizmet sektörüne girmiş olup, güçlü altyapısı ve deneyimli kadrosuyla 4. yılında da kurumsal hizmetler sunmaya devam ediyor.
 
2010 yılında; teknolojik gelişimini artıran ve kabuğuna sığmayanOfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleriyanına; şirketlere özel yazılımlar da üretmeye başladı. Birçok sektörün kendi bünyesinde veya bayileri ile ilişkilerinde ihtiyaç duyulan özel yazılımlarını geliştirerek, kuruma özel sistemler oluşturuyoruz.
 
SivasRehberiminçözümlerinde; bilgiden çok bilginin sunumu, kolay ulaşılabilirliği ve interaktifliği ön plana çıkmaktadır. Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlanmaktadır.
 
Hizmet Alanlarımız
 
Kurumsal firmaların birleşmelerinde, yeniden yapılanmalarında, stratejik yapılanma ve düzenlemeler yapılması durumunda, kurumsal kimliğin yenilenmesi-oluşturulması gerekir. Kurumsal kimlik çalışmalarının ana hedefi firma içinde ve dışında iletişim uyumunu sağlamaktır.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleribilişim pazarında güvenilirliği ve kurumsal müşteri portföyü ile aşağıdaki alanlarda kesintisiz hizmet vermektedir.
 
Profesyonel, Dinamik Sanatsal, Ticari, Kurumsal Web Tasarımı
Logo Tasarım
Danışmanlık Hizmetlerimiz
Banner Tasarımı
İçerik Entegrasyonu
Animasyon
Arama Motorlarına Kayıt ve Optimizasyon
 
Üstün Nitelikli Ekip Ve Çağdaş Altyapı
 
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini bilişim hizmetine adamış, özverili ve ?Gerçekçi? olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleriçalışanları, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.
 
Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
 
Sanal ortamda isim hakkı almak, çalışabilecek bir alan kiralamak ve amaca uygun bir firma profili ortaya oluşturmak, hatta e-ticaret yapmak diğer mecralara göre çok daha kolay, hızlı ve esnektir.
 
Yeni ve genç, profesyonel bir ekiple çıktığımız Sivas Rehberi Projesi  olayında Sivas Sanayilerini Firmalarını Bir Çatı Altına Toplamayı ve sizlere en güzel hizmeti  sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.
 
Sivasrehberim.Netfirmaların interneti verimli bir ticari kanal olarak kullanıp yeni pazarlar, yeni müşteriler kazanabilmelerini hedeflemektedir.
 
Sivasrehberim.Netile şirketinizi ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz, alım ilanı yayınlayarak teklif alabilirsiniz ve alım ilanlarına teklifte bulunabilirsiniz.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri'ndeher şey size ve ihtiyaçlarınıza özel düşünülmeyle başlar. Öncelikle ihtiyaçlar, istenilenler ve yapılması gereken iş düşünülür. Dünyadaki tasarım trendi güncelliği yakalamak için dikkate alınır. Tasarımların her materyalde uygulanabilir olması önemsenir. Tasarımlar tüketenleri esas alır. Orijinal tasarım üretilmesi gereklidir. Tüm tasarımcılarımız sadece sizin markanıza yönelik özel çözümler ve yenilikler üretmek için çalışır.
 
Daha önce kullanmadığınız yolların farkına vardığınızda aslında hedefe daha çabuk ulaşabildiğinizi görürsünüz.
 
Bizim işimiz; sizin o yolları fark etmenizi sağlamaktır.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleriekibi olarak temel ilkemiz; maksimum müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı çözümler sunmaktır.
 
 
Siz hazır olduğunuzdaOfoSoft?ta hazırdır...
 

Not:Soru ve Sorunlarınız için
Tel: 0531 955 73 46 numaradan bilgi alabilirsiniz...
Sivasrehberim.net Yönetimi
Saygılar..

 

Reklam Alanı
OfoSoft Web TasarımE-Bülten Aboneliği
Ad Soyad
E-Mail
Ekle Çıkar

abaragambimumbara
Sayfa Başı
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sayfa Başı
Telif Hakkı 2009-2015 SivasRehberim.Net'e Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Burç YorumlarıRadyo TV ServisiMuzik KutusuGitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.
Site Güvenliğini Kontrol Et

RSS Servisi
SivasRehberim.Net adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
OfoSoft Web Tasarım

W3 Kontrolu Yap
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 2,46 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle

Proje Başlangıç : 03.2009